Działalność NON-PROFIT

  Chętnie wspieramy

Chętnie wspieramy

REN BUT - Buty dla dzieci

Od początku istnienia firma REN BUT dostrzega problemy społeczne i troszczy się o swoich klientów i aktywnie wspiera inicjatywy społeczne w trzech obszarach – kulturalnym, sportowym oraz edukacyjnym, służące szeroko pojętemu rozwojowi na rynku lokalnym.


Na co dzień wspiera różnorodne inicjatywy prospołeczne, instytucje i organizacje działające na rzecz chorych dzieci, stowarzyszenia, jesteśmy mecenasem wydarzeń, które wymagają gestu finansowej życzliwości, którego nie uzyskałyby być może gdzie indziej. Firma dużą wagę przywiązuje nie tylko do wysokiej jakości produkowanego obuwia ale i do sportowego trybu życia dzieci i młodzieży na ziemi złotoryjskiej..


Promocja zdrowego stylu życia odbywa się poprzez propagowanie aktywności fizycznej i sportu, która realizowana jest głównie poprzez III ligowy Kaczawski Klub Siatkarski, którego firma REN BUT jest tytularnym sponsorem. Klub prowadzi zajęcia dla wszystkich grup wiekowych: od skrzatów, poprzez młodzików, kadetów, juniorów po drużynę seniorów..


Jednak działalność sportowa nie ogranicza się tylko do siatkówki. Co roku angażujemy się w prestiżowe wydarzenia sportowe m. in. jesteśmy jednym z głównym sponsorów i współorganizatorów coraz bardziej popularnego w kraju i za granicą Biegu Wygasłych Wulkanów i Biegu Małego Zdobywcy Wulkanów. Aktywnie wspomagamy program Czwartków Lekkoatletycznych w Złotoryi.


Ponadto pomagamy młodym talentom osiągnąć marzenia sportowe poprzez wsparcie finansowe i pomoc m. in. dla Andrzeja Kocyły – Mistrza Świata, Mistrza Europy oraz Mistrza Polski służb mundurowych – w osiągnięciu złotego medalu w wyciskaniu sztangi leżąc na Igrzyskach Olimpijskich w Nowym Jorku 2011.


Z satysfakcją sponsorujemy znane kieleckie pięcioraczki czy słynny zespól akrobatyczny OCELOT.


Wsparliśmy Złotoryjski Szpital Powiatowy nowoczesnym sprzętem medycznym: Kardiotografem, który podniósł znacząco jakość i standard opieki okołoporodowej.


Spółka stara się także w miarę swoich możliwości przyczynić się do rozwoju nauki i szerzenia wiedzy w zakresie trudnej sztuki tworzenia i produkcji dobrego obuwia poprzez współpracę z Zespołem Szkół Zawodowych w Złotoryi.


Naszym celem jest rozszerzenie dystrybucji naszych wyrobów na rynku całej Europy, a mottem przewodnim JAKOŚĆ, RZETELNOŚĆ i PROFESJONALIZM

Zapraszamy do współpracy a także do zapoznania się z naszą ofertą