Sprzedaż

Sebastian Grzyb – dyrektor handlowy

+48 602 525 558
export@renbut.pl

Elżbieta Szymańska – kierownik działu sprzedaży

ul. Stroma 8, Złotoryja, POLSKA
+48 (76) 87 87 811 wew. 106
sprzedaz@renbut.pl

Produkcja

Bogusława Leśny – dyrektor oddziału produkcyjnego

+48 608 340 153
produkcja@renbut.pl

Joanna Antonowicz – kierownik produkcji

+48 734 179 001
joanna.antonowicz@renbut.pl

Export

Michał Kobylarz – export assistant

sales@renbut.pl

Księgowość

Elżbieta Skibicka – główny księgowy

+48 (76) 87 87 811 wew. 103
ksiegowosc.zlotoryja@renbut.pl

Justyna Idzikowska – specjalista ds. księgowości – płatności

+48 (76) 87 87 811 wew. 122
justyna.idzikowska@renbut.pl

Kadry

Małgorzata Feja – specjalista ds. kadr

+48 (76) 87 87 811 wew. 123
kadry@renbut.pl

Marketing

Maciej Pożar – specjalista ds. marketingu i reklamy

+48 (76) 87 87 811 wew. 113
marketing@renbut.pl

Reklamacje

Agnieszka Knapik
Ewelina Wodzińska

+48 (76) 87 87 811
reklamacje@renbut.pl

Zaopatrzenie

Robert Najdek – kierownik zaopatrzenia

+48 606 247 798
zaopatrzenie@renbut.pl