Sklep internetowy z obuwiem dziecięcym

S klep internetowy SMYKOWA KOPALNIA zajmuje się sprzedażą obuwia dziecięcego i młodzieżowego. Na rynku internetowym "stawiamy pierwsze kroki", lecz obuwie które sprzedajemy znanej polskiej marki RENBUT istnieje na rynku już kilkanaście lat. Umożliwiamy w ten sposób zakup naszych wyrobów również klientom indywidualnym. Gwarantujemy szybką realizację złożonych zamówień oraz pełne wsparcie merytoryczne. W naszym sklepie znajdziesz najmodniejsze wzory i aktualny asortyment po atrakcyjnych cenach.

Dołożymy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych małych klientów jak również i tych większych. Pomożemy Ci dobrać dla Twojej pociechy buty ładne, wygodne a przede wszystkim bezpieczne, bo wykonane ze skór i materiałów naturalnych. Twoje dziecko będzie zadowolone z zakupów w SMYKOWEJ KOPALNI, będzie nosiło buty łatwe do założenia, lekkie, oddychające, wygodne do chodzenia z elastyczną podeszwą a idealnie dopasowane zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa i komfort użytkowania przez cały sezon.


Składanie zamówień

Sklep przyjmuje zamówienia poprzez stronę www.smykowakopalnia.pl. Realizacja złożonych zamówień następuje według kolejności ich wpływania, aż do wyczerpania zapasów magazynowych towarów objętych tą formą sprzedaży. Klientom preferującym bardziej tradycyjne metody składania zamówień oferujemy również możliwość złożenia zamówienia telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail na dane kontaktowe firmy zamieszczone w zakładce Kontakt. Każdy klient korzystający ze sklepu jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem i stosować jego postanowienia. Oferta obowiązuje wyłącznie na terenie Polski.

Termin realizacji zamówienia

Dostępność obuwia oraz termin realizacji zamówienia potwierdzamy po złożeniu zamówienia. Obuwie dostępne na magazynie wysyłane jest niezwłocznie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zakupów i płatności zapewnia wdrożony system szybkich płatności online PayU oraz certyfikat SSL uniemożliwiający przechwycenie danych osobowych podawanych w trakcie składania zamówienia.

Dostawa

Przesyłki nadawane są firmą kurierską DHL lub poprzez Pocztę na terenie Polski. W przypadku zamówień na minimum 100 zł netto - koszt przesyłki po naszej stronie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Poniedziałek - piątek:  9.00 - 16.00
                             sobota:  9.00 - 13.00

  •  (76) 87 83 775