Jest to jedyny sklep w mieście i w okolicach z największym wyborem wysokiej jakości obuwia dziecięcego i młodzieżowego po atrakcyjnych niskich cenach.

Sklep firmowy znajduje się wewnątrz budynku zakładu RENBUT na parterze przy ul. Stromej 8 w Złotoryi. Sklep jest przestronny i nowocześnie urządzony, posiada przeznaczony do zabawy kącik dla dzieci, tak abyście mogli Państwo dokonać zakupy w atmosferze pełnej relaksu i spokoju. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny parking.

Oferujemy

W naszej ofercie znajdą Państwo cenione przez Rodziców obuwie polskiej marki RENBUT i MUFLON. W asortymencie znajdziemy buty na każdą porę roku, w wielu różnych popularnych fasonach i kolorach – od kozaków, poprzez trzewiki i sandały, po stylowe balerinki, uniwersalne półbuty i kapcie na każdą okazję czy modele wizytowe, z każdej grupy wiekowej zarówno dla maluszka stawiającego swoje pierwsze kroczki, dla energicznego przedszkolaka czy starszego dziecka w wieku szkolnym i dla młodzieży. Oferowane przez nas buty dziecięce wykonane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości (skóra naturalna, bawełna naturalna) o wysokich walorach zdrowotnych a tym samym bezpieczne dla dzieci.

Certyfikat ZDROWA STOPA

U nas kupisz obuwie ze znakiem „ZDROWA STOPA”, który jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stopy dziecka. Obuwie oznaczone tym znakiem jest wykonane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz estetycznie wykonane. Znak ZDROWA STOPA przyznawany jest obuwiu dla dzieci do lat 15.

Płatność

Gotówka lub kartą płatniczą VISA, MAESTRO, MASTERCARD

Karta Stałego Klienta

Dla klientów mamy kartę stałego klienta. Pierwsza z 5 % rabatem a druga VIP z 10 % upustem


  

Jak otrzymać kartę proszę kliknąć poniżej belkę.


 • Regulamin lojalnościowy - kliknij i zapoznaj się z nim

  +

  Postanowienia ogólne
  1. Regulamin niniejszy określa zasady przyznawania i korzystania z KARTY KLIENTA wystawianej przez RENBUT Sp. zo.o. zwaną dalej KARTĄ STAŁEGO KLIENTA.
  2. KARTA STAŁEGO KLIENTA daje jej użytkownikowi prawo do zniżki 5% i 10 % przy zakupach w sklepie stacjonarnym ŚWIAT DOBREGO OBUWIA.

  Warunki oraz zasady otrzymywania rabatów
  1. Program prowadzony jest w sklepie firmowym ŚWIAT DOBREGO OBUWIA RENBUT przy ul. Stroma 8 w Złotoryi.

  2. Uczestnikami programu powinny być osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

  3. Do otrzymania KARTY z rabatem 5% uprawniona jest każda osoba, która dokona dowolny zakup obuwia w naszym sklepie ŚWIAT DOBREGO OBUWIA RENBUT na kwotę nie niższą niż 40 zł. Do otrzymania 5 % rabatu klient uzyska po zdobyciu 3 pieczątek. W tym przypadku może być to już zakup na dowolną kwotę dla jednej pary obuwia. Następny rabat 5% klient otrzyma po zdobyciu kolejnych 3 pieczątek. Każdy zakup dokumentowany będzie pieczątką na karcie. Pieczątką oznacza się zakupy dokonywane w jednym dniu.

  4. Do otrzymania KARTY VIP z rabatem 10% uprawniona jest każda osoba, która zgromadzi 6 pieczątek na karcie 5 %. Osoba taka otrzyma kartę VIP z rabatem 10 %, która będzie ważna przez pół roku. Każdy zakup w okresie ważności karty będzie premiowany 10 % rabatem.

  5. Klient otrzymuje kartę bezpłatnie.

  6. Karta nie jest kartą kredytową ani płatniczą.

  7. Rabat nie dotyczy produktów pochodzących z promocji, wyprzedaży oraz przecenionych.

  8. Karta może być wykorzystywana do zakupów obuwia także przez innych członków rodziny.

  9. Rabaty nie mogą być wymieniane na ekwiwalent pieniężny.

  10. Aby otrzymać rabat należy przed zapłaceniem okazać Kartę przy zakupie w sklepie stacjonarnym.

  11. Jeżeli klient nie posiada karty w trakcie dokonywania zakupów lub z innych względów nie przekazał jej pracownikowi RENBUTU – nie otrzymuje pieczątki.

  12. W razie zgubienia karty klient otrzyma nową kartę bez pieczątek i rozpoczyna program od nowa.

  13. Program obowiązuje na czas nieokreślony.

  14. Firma RENBUT Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym regulaminie oraz zawieszenia lub zakończenia programu bez podania do wiadomości przyczyn i bez prawa do ubiegania się przez Klienta o odszkodowanie.

Godziny otwarcia:

 • ul. Stroma 8, Złotoryja
Poniedziałek - piątek:  9.00 - 17.00
                             sobota:  9.00 - 13.00

Kontakt:

 • (76) 87 83 775