SESJE

Sesja świąteczna

Sesja świąteczna z obuwiem tekstylnym w studiu fotograficznym w Złotoryi podczas, której trójka dzieci bawiła się doskonale i zaowocowała pięknymi kadrami.

Zobacz sesję

Sesja obuwia tekstylnego 2015

Po raz kolejny sesja odbywała się w przepięknej Krainie Wygasłych Wulkanów w agroturystyce EDEN w Sędziszowej koło Świerzawy. Tym razem muzycznie. Dzieci z naszymi bucikami dały czadu.


Kalosze damskie w Złotym Mieście

Urocze dziewczyny wzięły udział w sesji w Złotym Mieście jakim jest Złotoryja oraz w jego okolicach. Panie w kaloszach firmy MUFLON prezentowały się wyśmienicie.


Zaczarowany ogród

Sesja z bucikami wiosennymi w zaczarowanym ogrodzie nieopodal naszego zakładu. Dwa żywe srebra. Mała sesyjka z udziałem Oli i Bartosza.


W krainie dolnośląskich zabytków

Nasze buciki wiosenne i dzieci wybrały się w bajeczną podróż do Parku Miniatur w Kowarach u podnóża Śnieżki, najwyższego szczytu w Karkonoszach.

Sesja I II

Ogród Sołtysowej

Sesja z kolorowymi bucikami wiosennymi w Sichowie koło Jawora u podnórza pogórza Kaczawskiego w przepięknym ogrodzie u Sołtysowej.


Sesja w Krainie Wulkanów

Sesja z bucikami tekstylnymi odbywała się w urokliwej Krainie Wygasłych Wulkanów w agroturystyce EDEN w Sędziszowej koło Świerzawy.