Renbut - Wyjątkowe z natury

Przetargi


Zapytanie ofertowe - artykuł w prasie branżowej

ZAPYTANIE OFERTOWE NA OPRACOWANIE I PUBLIKACJĘ W PRASIE BRANŻOWEJ ARTYKUŁU PROMOCYJNEGO KLASTRA MOSIT ORAZ IDEI KLASTERINGU W RAMACH REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM POPRZEZ WSPARCIE KLASTRA MOSIT”

Pobierz zapytanie PDF Pobierz wyniki PDF

Zapytanie ofertowe - Analiza dotycząca technologii malowania

ZAPYTANIE OFERTOWE NA OPRACOWANIE ANALIZY TECHNOLOGII MALOWANIA GALANTERII METALOWEJ WYKORZYSTYWANEJ W PRODUKCJI OBUWIA Z WYKORZYSTANIEM NANOCZĄSTECZEK SREBRA W RAMACH REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM POPRZEZ WSPARCIE KLASTRA MOSIT”

Pobierz zapytanie PDF Pobierz wyniki PDF

Zapytanie ofertowe - projekt kolekcji obuwia po nartach

ZAPYTANIE OFERTOWE NA OPRACOWANIE WSTĘPNYCH PROJEKTÓW KOLEKCJI RODZINNEJ OBUWIA PO NARTACH W RAMACH REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM POPRZEZ WSPARCIE KLASTRA MOSIT”

Pobierz zapytanie PDF Pobierz wyniki PDF

Zapytanie ofertowe - usługi reklamowe

ZAPYTANIE OFERTOWE NA USŁUGI REKLAMOWE W RAMACH REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM POPRZEZ WSPARCIE KLASTRA MOSIT”

Pobierz zapytanie PDF Pobierz wyniki PDF

Zapytanie ofertowe - strona www

ZAPYTANIE OFERTOWE NA ZAPROJEKTOWANIE, WDROŻENIE, UTRZYMANIE I ADMINISTROWANIA STRONY INTERNETOWEJ W RAMACH REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM POPRZEZ WSPARCIE KLASTRA MOSIT”

Pobierz zapytanie PDF Pobierz wyniki PDF