Nowoczesna technologia oraz park maszynowy zapewniają naszym wyrobom jakość, estetykę i trwałość, zaś Klientom – komfort użytkowania oraz zadowolenie.

Dział konstrukcyjny

Tutaj odbywa się pierwszy etap projektowania nowych kolekcji obuwia przy pomocy oprogramowania CAD. Doświadczony zespół projektantów i konstruktorów gwarantuje solidne, pełne innowacji rozwiązania.

Krojownia

Najnowocześniejszy ploter komputerowy zapewnia dużą dokładność i daje nam możliwość wycinania bardzo małych i skomplikowanych elementów na różnych materiałach. Maszynę obsługuje wykwalifikowany personel.

Szwalnia

Dzięki nowoczesnym maszynom do szycia i doświadczonym szwaczkom zapewniamy precyzyjne i estetyczne połączenia zewnętrznych elementów obuwia.

Montaż

Posiadamy nowoczesne maszyny dzięki, którym otrzymujemy najwyższą jakość, estetykę i trwałość produkowanego obuwia.

Maszyny wtryskowe

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym także na wtryskarkach m. in. z takich firm jak UNION, DESMA, PLASMATIC przeznaczonymi do wtrysku poliuretanu PCV. Ponadto posiadamy najnowocześniejszą wielostanowiskową maszynę firmy WINTECH do produkcji kaloszy i śniegowców z możliwością zastosowania wkładek z materiałów termoplastycznych.

Dział badań i rozwoju

Dział Badań i Rozwoju dba o ciągły rozwój asortymentu produktowego wprowadzające co roku nowe udoskonalenia techniczne. W 2014 roku po raz pierwszy zostały zaprezentowane nowe modele typu kalosze i śniegowce, które zostały opracowane w oparciu o najnowszą nanotechnologię SILPRO z jonami srebra Ag+.

Galeria

Krojownia

Szwalnia

Montaż

Wtryskarki